BACO
Bedrijfsarts Consulent Oncologie

Lijst BACO's

Contactpersonen van het Platform Bedrijfsartsconsulenten Oncologie

Cobi Oostveen
c.oostveen@corw.nl
06-83251500

Ton Jenner
jenner@omtrend.com
BACO's

Lilian Batenburg
lilian.batenburg@gmail.com

Joke Brinkhuis
joke.brinkhuis@ika-ned.nl
IKA Ned UMC Utrecht

David Bruinvels
david.bruinvels@ika-ned.nl
IKA Ned

Lisette de Bruijn
lisette@bruijz.nl
06-54977059
Limburg en Oost Brabant

René Dammer
rene.dammer@arboned.nl
043-3288188
ArboNed Limburg

Desiree Dona
desiree.dona@radboudumc.nl
024-3615400
Radboud UMC, Nijmegen

Ewa Dijkman
ewa.dijkman@arbounie.nl
Oost Utrecht (van Zeist tot Ede)

Els Hoeksma
els.hoeksma@gmail.com
Noord Nederland

Herbert de Jager
h.dejager@erasmusmc.nl
Rotterdam Erasmus MC

Ton Jenner
jenner@omtrend.com
Twente en Achterhoek

Lidwien van Keep
lidwien.van.keep@arbounie.nl

Ellen von der Linden
ellen.von.der.linden@zorgvandezaak.nl
Noord Nederland

Ida Marsman
imarsman@xs4all.nl

Rene te Marvelde
rene@temarvelde.com
Twente

Astrid Michiels
a.michiels@humancapitalcare.nl
040-2066900
Eindhoven

Mirjam Mouton
m.mouton@procompany.nl
06-21110327
Rotterdam en omgeving

Marianne Muris
marianne.muris@ziggo.nl
Amsterdam/Kennemerland

Cobi Oostveen
c.oostveen@corw.nl
Noord en Oost Nederland

Tomas Rejda
tomas.rejda@gmail.com / t.rejda@lumc.nl
06-41514930
Zuid en West Nederland

Frits Stam
fritsatwork@gmail.com
Amstelveen en omgeving

Eric Velzing
evelzing@hotmail.com
Zuid-Holland

Bert Verhoeven
verhoeven@ohmconsultancy.nl
06-23218616
Nijmegen Canisius Wilhelmina Ziekenhuis

Marjan de Vries
m.j.t.de.vries@umcg.nl
Groningen UMCG

Ina Wassink
i.wassink@smvh.nl
Brabant

Jansje Wiegman
jansje.wiegman@zorgvandezaak.nl |
Rode Kruis Ziekenhuis Beverwijk

Ties Wijnen
m.c.wijnen@medi-ma.nl
06-22417943 / 0299-431757
Noord Holland